Юлія Панкова згадала стосунки зі студентських років
Кохання приносить у наше життя багато чудових моментів і цілу гаму почуттів. Але, на жаль, іноді і страждання. І навряд чи знайдеться той, хто не пережив нерозділене кохання. Ведуча програми «Ревізор» (Новий канал) Юлія Панкова нещодавно розлучилася зі своїм коханим. Тепер дівчина часто розповідає про свої стосунки з чоловіками.
– У студентські роки мені довелося пережити нерозділене кохання, – розповідає ведуча. – На це знадобилось аж три роки. Тоді була малою і багато що не розуміла. Зараз упевнена, що цієї «нерозділеності» у моєму житті бути вже не може. Я просто на неї не погоджуся.
Дівчина переконана, що стосунки мають будуватися лише на взаємності.
– Рекомендую дівчатам спочатку полюбити та більше цінувати себе, – каже Юля. – Повірте, після цього і взаємність до вас прийде.
За словами дівчини, після розлучення вона почувається щасливою. Каже, що живе в цілковитій гармонії та насолоджується життям! До речі, Юля зізнається, що поки що її серце вільне.
Читай также: