У нагородженому ресторані «Ревізор» виявив рекордну кількість тарганів!

Анна Жижа, Вадим Абрамов Ревизор

Цілковита антисанітарія, нецензурна лексика і кулаки, розбірки з поліцією – усе це глядачі побачать у прем’єрному випуску сьомого сезону проекту «Ревізор»

Бориспіль – місто, яке першим бачать люди, щойно прилетівши в Україну. Ще б пак, адже саме там знаходиться найбільший аеропорт України. У разі скасування рейсу пасажири зупиняються саме в Борисполі, відповідно, сервіс там має бути на найвищому рівні.

«Ревізор» уже проводив перевірку в Борисполі чотири роки тому. І той жах, який команда бачила там у 2016 році, довів: місто надовго без нагляду залишати категорично не можна!

Перший же заклад зустрів «Ревізора»… кулаками! Мешканці закликали команду не просто перевірити це кафе-бар, а й добитися його закриття, адже поруч із ним страшно навіть знаходитися.

«І ввечері, і вдень, і навіть вранці тут постійно бійки! – обурювалися мешканці Борисполя. – Поліція приїжджає сюди доволі часто. З жахом уявляємо, що там діється всередині».

На честь п’ятиріччя «Ревізор» дарує глядачам ексклюзиви

«Ревізор» назвав головне відкриття і найбільше розчарування за п’ять років

У правдивості відгуків команда переконалася ще в момент заходу до кухні – з’явився невідомий чоловік і почав кидатися з кулаками на операторів, а на ведучого і взагалі кричати нецензурними словами. Поки Вадим Абрамов перевіряв кухню, Анна Жижа прийняла на себе основний удар – спілкування з неадекватним невідомим…

В одному з супермаркетів Борисполя команду «Ревізора» очікував «приємний» сюрприз – надзвичайно свіжі салати у відділі кулінарії! Настільки свіжі, що прибули з майбутнього. Дата приготування на стікері на день опереджала дату зйомки. А відділ випічки розрахований на справжніх гурманів – над відкритими ящиками зі свіжими булочками висять клейкі стрічки для мух. І це у грудні!

Video: У нагородженому ресторані «Ревізор» виявив рекордну кількість тарганів!

Цілковита антисанітарія, нецензурна лексика і кулаки, розбірки з поліцією – усе це глядачі побачать у прем'єрному випуску сьомого сезону проекту Ревізор

Також у Борисполі «Ревізор» вирушив на перевірку одного з готелів міста, в який п’ять років тому команда потрапити не змогла. Цього разу гостинністю тут теж і не пахло – невідомий чоловік доклав максимум зусиль, щоб знімальна група не потрапила у номер, який у них був, до речі, вже оплачений. А на Анну Жижу і взагалі пішов із кулаками! Для того щоб пройти у готель, ведучій довелося викликати поліцію і навіть писати заяву. І це в чотиризірковому готелі!

Але справжнісіньким шоком для команди «Ревізора» стали не бійки, салати з майбутнього і мухи над свіжою випічкою, а… нагороджений у 2011 році ресторан! За п’ять років ідеально чисту кухню заполонили таргани, засохлий жир і цілковита антисанітарія!

Що ж сказали працівники закладу на своє виправдання? Як за п’ять років нагороджений «Ревізором» ресторан перетворитися на справжнє пекло? І чи залишив «Ревізор» нагороду хоча б в одному закладі міста?

Дивіться ревізії в Борисполі онлайн просто зараз на сайті