Сергей Притула попрощался со “Страстями по Ревизору”

33383

В январе 2014 года Новый канал заявил, что у “Ревизора” появится пост-шоу – “Страсти по Ревизору”. А ведущим проекта станет шоумен Сергей Притула. В марте в эфир вышел первый выпуск программы.

 

Сергей Притула говорил, что чувствует себя в амплуа модератора ситуации в студии очень комфортно. На днях в эфире Нового канала вышел завершающий выпуск первого сезона. Сергей на своей официальной страничке в Facebook написал:

“Страсті-мордасті!

Хочу подякувати усій команді, яка робила проект “Страсті за Ревізором”. Я довго вагався, чи долучатись до цього проекту, проте, після “пілоту”, подібне питання вже не стояло. Я був щасливий працювати зі всіма, хто був долучений, починаючи від адміністративно-продюсерського складу і експертів, закінчуючи невидимими в кадрі професіоналами технічної підтримки, водіями, працівниками ПТС, ну і, звісно ж, гостями!

Окреме “дякую” моїй колезі Ользі Фреймут. Попри те, що Ольга говорить “не ходіть по інших каналах”, перейшовши на інший канал, “Страсті за Ревізором” були б неможливі без “Ревізора”. Навіть, коли Ревізор став Інспектором. Все одно, коли Ольга заходить у ресторани по всій Україні, ніхто не каже: “О, інспектор Фреймут”. Всі кажуть: “Бляха-муха, Ревізор!”. Але це вже гемор “плюсів”, а не команди, яка зробила “плюсам” проект на блюдечку. Дякую Ользі. Наша “хімія” робила свою справу і я буду за цим сумувати.

Вернись! І я все прощу!

Як би там не було, та я відверто сподіваюсь, що креатив мамок-повитух проекту, Бурдукової та Жижі, (руководителя проекта Виктории Бурдуковой и шеф-редактора Анны Жижи – прим. ред.) дадуть мені можливість ще не раз опинитись в атмосфері панування над двобоєм “Ревізора” та ображених/обдарованих!

Усім добра і хороших рейтингів!”

На пропустите премьеру спецвыпуска к трехлетию “Ревизора” на Новом канале!