17675

Послуги  «Ревізора»

Лише за 5 днів «Ревізор» завантажили у свій телефон 10 тисяч користувачів.
 
 – Більша частина українців – освічені, сучасні люди і користуються смартфонами на базі iOS або Android. Ми, команда «Ревізора», і самі прив’язані до ґаджетів. Запустити мобільний додаток «Ревізора» було логічно й природно. Хотілося зробити так, щоб людям було зручно користуватися тією масою корисної інформації, яку ми напрацювали за два сезони, – розповідає креативний продюсер «Ревізора» Маша Павлійчук.
 
Усі мобільні користувачі проекту, відзначившись на карті, зможуть бачити найближчі заклади, перевірені Олею Фреймут. Також в додатку є:
  • карта «Ревізора» із зазначеними на ній готелями і ресторанами, в яких побувала програма;
  • координати закладів: адреси, телефони та короткий опис;
  • рекомендації Олі щодо перевірених закладів;
  • відео всіх ревізій першого і другого сезонів.
— Фактично, подібного додатку по ресторанах і готелях у нашій країні немає. Є різні міжнародні стандарти, які заходять на наш ринок, але серед співвітчизників ми перші. Причому, наша пропозиція створена на платформі телепрограми, – додає Маша Павлійчук.
 
За допомогою додатка користувачі також можуть залишати коментарі, додавати фото закладів. Є також можливість ставити запитання ведучій та запрошувати «Ревізор» до своїх міст.
 
Будильник від «Підйому»
 
«Підйомівські» ведучі Олександр Скічко, Альона Мусієнко і Слава Соломка «оселилися» в телефонах своїх фанів і забезпечують їм ранкову побудку. Прокидатися вранці під голоси ведучих Нового каналу захотіли близько 2 500 користувачів.
 
— Це унікальний проект – жодне ранкове шоу не має такого додатка, як мобільний будильник. Ми вирішили запустити такий сервіс, керуючись спільним завданням «Підйому» – розбудити людей зранку і подарувати гарний настрій, – розповідає керівник відділу інтернет-проектів Оксана Касаткіна.
 
Перед запуском мобільного додатка «підйомівці» проводили у соцмережах опитування фанів шоу – під чий голос вони хотіли б прокидатися. Лідером став Саша Скічко. Для будильника можна вибрати одну з п’яти фраз улюбленого ведучого і зробити ранок кожного дня з першої хвилини веселим.
 
Дивіться «Ревізор щопонеділка о 21:00, а «Підйом» у будні з 6.45 на Новому канал
,