12202

У Керчі «Ревізор» побуває вперше. Якщо пам’ятаєте, її жителі дуже наполегливо запрошували Ольгу перевірити заклади міста.

— У минулому сезоні ми обійшли увагою Керч, – розповіла Ольга Фреймут. – І напередодні зйомок цього сезону нас завалили листами із проханням завітати у місто на ревізію. Писали навіть маленькі діти. Після одного з таких листів ми твердо вирішили приїхати у східний Крим.

Як з’ясувалося, в місті є що перевірити і чому жахнутися. Як гадаєте, чим так здивував Ольгу один із закладів, що вона вирішила перевірити свіжість продуктів у ньому на… персоналі?

А в Сімферополі – повторні перевірки двох володарів срібних табличок – вегетаріанського кафе та м’ясного ресторану. «Ревізор» візьме участь в одвічному протистоянні м’ясоїдів і вегетаріанців. Який із закладів зможе пройти повторну перевірку і завоювати золоту табличку?
Крім того, у сьогоднішньому випуску – продовження пригод «Ревізора» у Відні.

Да… Відразу після випуску – найцікавіше з того, що не увійшло в програму. Оля Фреймут стане скелелазом і спробує перелізти з одного номера готелю в інший через балкон.

Дивіться «Ревізор» у Керчі та Сімферополі сьогодні, 11 березня, о 22.00 на Новому каналі!

,